Pokud toužíte po typickém moravském relaxu, pak jedině ve vinném sklípku. Lahodný nápoj, ve kterém, dle starého rčení, bývá ukrytá pravda, vám poskytne nejen vhodný zážitek v podobě degustace, ale také příjemně strávený pobyt na jižní Moravě.

Vinný sklep Jižní Morava

Jižní Morava – to je synonymum dobrého vína. Vinné sklípky Jihomoravského kraje jsou legendární a všem dobře známé. Znalec dobrého vína, jakožto i amatér degustátor jistě ocení možnost ochutnávky více vín na jednom místě. Jižní Morava je proslulá těmi nejlepšími českými víny, která jsou na trhu. Díky unikátnímu složení půdy a klimatickým podmínkám se jižní Morava stala vyhledávaným místem v cestě za skvělými víny. Navštivte Vinný sklep jižní Morava a poznejte, ve kterém víně je ukrytá pravda.

Degustace vína

Degustace vína není spojená jen s oným skvělým nápojem králů. Nabízíme degustace vína s občerstvením vhodným pro různé druhy vín. Someliér profesionál vás provede naším sklepem, vysvětlí vám, jak se které víno vyrábí, jak správně víno ochutnávat. Rád vám zodpoví vaše dotazy. V případě, že byste dali přednost relaxaci po ochutnávce, rádi vám nabídneme degustaci s ubytováním. Tato nabídka platí po celý rok – vše je třeba předem zarezervovat.

Vinařské sklípky

Vinařské sklípky patří k velmi vyhledávaným destinacím na výletech po Čechách a zvláště Moravě. Vinná réva se zde pěstuje od keltský dob. Od jara do podzimu můžete v mnoha malých i velkých vinařských sklípcích obdivovat krásy obřadu koštování. Největší slavností je vinobraní, kdy se všichni vinaři pochlubí s tím, co se jim povedlo vypěstovat. Život s vinnou révou znamená však kromě ochutnávání a oslav především tvrdou dřinu a absolutní splynutí s přírodou a velkým respektem k ní. Přijeďte okoštovat, s jakou láskou a péči pro vás vinaři připravili své malé vinné tajemství.

Sdílejte ...Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterEmail this to someone