Módní přehlídka ve Fun Caffe 2010

Moda pro rok 2010 z kolekce oděvních obchodů z Břeclavi a Hodonína. Kadeřnická show,vystoupení orientálních tanců, atd. Celým večerem bude provázet Ondřej Blažmen Blaho z Rádia KISS HÁDY a DJ LEEMAC. Děkujeme za Vaši návštěvu.

Dne 23.4. vás srdečně zveme do Fun Caffé, na mimořádnou akci „Den otevřených dveří“. V nově otevřeném sklípku pod „Funkem“, bude probíhat ochutnávka vín spolu s občerstvením v podobě rautu. Neváhejte přijít, budeme se těšit na Vaši návštěvu….

2.4. a 3.4.2010 jsme pro vás připravili akci Becher Lemond za 26kč. Ke každým dvěma panákům Becherovky Lemond dostaneš třetí zdarma a ještě navíc v cool svítící skleničce! Veselé Velikonoce přeje kolektiv Fun Caffe.

V pátek 12.3.2010 akce Music night, mixes DJ Jay D a pokračování akce v Music Clubu Vendetta kam každý host Fun Caffe dostane kupon na drink zdarma;)

dancing-wallpaper

Pro velkou spokojenost tento pátek a sobotu od 19:00 do 23:00 pečená kuřecí prsíčka vázaná italským prošutem se snítkou bazalky. Těšíme se na Vaši návštěvu.

gril

V sobotu 14. června Vás zveme do vybrané společnosti italské rodiny pod názvem Mafiánská noc. Panák whiskey pro každého na účet mafie.

mafiani

Tentokrát přijal pozvání barman který plive oheň. Z publika mu ochotně sekundovala slečna která to ve finále taky vyzkoušela.

Po první úspěšné přehlídce se budeme snažit každoročně navazovat na další.

Každoročně se snažíme spolupracovat s dětskými domovy v okolí a připravujeme akce pro děti bez rodičů. Zde fotogalerie z dětského dne kdy čestným hoste byla Česká Missy pro rok 2006 Renata Langmanová.

Do Fun Caffe přijal pozvání mistr České republiky ve Flairu a byla z toho exkluzivní akce plná nezapomenutelných koktejlů.