Zde můžete publikovat Vaše nápady, připomínky a komentáře.

Sdílejte ...Share on FacebookShare on Google+Pin on PinterestTweet about this on TwitterEmail this to someone
 1. Alex napsal:

  ahoj Fun Caffe,
  všechno by šlo,zvláště nápoják je dost povedený i co se sortimentu týče. Nutno pochváli slečnu,co mívá venkovní koktejl bar,na hawaiskou noc byla skvělá.

 2. Mel napsal:

  Pokazde kdyz navstivim Fun caffe tak se tam neco meni a myslim si ze to delaji pro nas aby jsme se tam citili dobre.Prostredi je tam velmi pekne a nektere chyby co maji tak by jsme mohli odpustit …vzdyt se snazi….

 3. Vážení a milí , nádherné , uklidňující posezení s vynikající kávou a milými přáteli jsou zážitky, na které člověk rád vzpomíná . Také to ale vybízí k opakování! Obsluhu neuvedl do rozpaků ani větší počet stěkajících chlupatých hostů. Nápor ustáli profesionálně.
  Slunce v duši , pro kterou je Fancaffé inspirací, nevytěsnilo ani uplakané počasí a proto Vám všem velké díky a nashledanou.
  Vaše Jarmila Hamplová

 4. Honza napsal:

  Ahoj,
  takže za prvné musím říct že Funcaffe je moje nejoblébenější kavárna vůbec. Myslím si, že po technické, organizační a vůbec přístupu k zákazníku není co zlepšovat. Ještě bych se chtěl zetat jestli by jste nezveřejnili někde písničky které v kavárně pouštíte.
  díky